Современное оружие против офшоров

Современное оружие против офшоров

67_shareГлобальные процессы, которые происходят в мире, все больше побуждают бизнес инвестировать, содержать или управлять инвестициями через финансовые институты вне страны своей резидентности. Большие средства содержатся в оффшорах и остаются не облагаемыми налогом в странах резидентности. Уклонение от уплаты налогов и использования оффшоров - это большая проблема во всем мире, независимо от того, является ли страна - членом ОЭСР, большая или маленькая, относится к развитым странам или к развивающимся. Поэтому страны имеют большой интерес в интеграции налоговых систем. Сотрудничество между налоговыми органами является очень важным в борьбе с уклонением от уплаты налогов. Ключевым аспектом такого сотрудничества является обмен информацией.


 

Опубликовано на языке оригинала
Автор статьи - Елена Макеева, Глава совета Директоров АФ "Аксенова и партнеры"
Использованы материалы издания "Новое Время"


 

Новий стандарт з автоматичного обміну фінансовою інформацією в податкових цілях був розроблений ОЕСР у співпраці з G20 у 2014 році. За своєю природою, автоматичний обмін інформацією – це передача інформації про нерезидентів, яка надсилається юрисдикцією, де знаходяться доходи або активи таких нерезидентів, до юрисдикції, в якій такий нерезидент є платником податків. Обмін відбувається на постійній основі, в автоматичному режиму та щороку. За великим рахунком, це ніщо інше, як озброєння податкових органів найновітнішою зброєю у боротьбі з офшорами. Абсолютно всі члени Глобального форуму, за виключенням країн, що розвиваються та не мають фінансових центрів, були запрошені взяти на себе зобов’язання по імплементації цього стандарту починаючи з 2017 - 2018 років. На сьогодні 101 юрисдикції взяли на себе такі зобов’язання, серед яких Гана та Пакистан – країни, що не були запрошені та долучилися за власною ініціативою.

Така широка імплементація цього стандарту відкриває нові можливості у боротьбі з податковим ухилянням, адже все більше і більше інформації стає доступнішою задля здійснення ефективного нагляду за фінансовою діяльністю платників податків.

П’ятдесят країн починають обмін інформацією у 2017 році – Бельгія, Бермуди, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Естонія, Франція, Німеччина, острів Ман, Латвія, Литва, Мальта, Словаччина, Словенія, Нідерланди, Великобританія, Іспанія, Швеція та інші. Ще 51 країни почнуть обмін з 2018 року, серед яких Австрія, Австралія, Барбадос, Бразилія, Канада, Китай, Монако, Кувейт, Ізраїль, Індонезія, Туреччина, Швейцарія тощо. Імплементація стандарту з автоматичного обміну інформацією відбуватиметься під пильним контролем з боку Глобального форуму.

Імплементація нового стандарту потребуватиме: створення законодавчого поля для обміну інформацією (на національному та міжнародному рівнях), а також забезпечення високих стандартів захисту та схоронності даних, що підлягатимуть обміну.

На законодавчому рівні фінансові інституції мають бути зобов’язані проводити аналіз (Due Diligence Review) та збір відповідної інформації про фінансову діяльність та стан рахунків платників податків – нерезидентів, та бути готовими складати звітність. Автоматичний обмін інформацією відбуватиметься по результатах календарного року, що закінчився. Таким чином, країни мають подбати про прийняття законів заздалегідь. Приміром, якщо обмін інформацією розпочинається у 2017 році, то аналіз та збір інформації мав би початися з 1 січня 2016 року. І це відповідь на питання чому Україна не може розпочати обмін інформацією в цьому або в наступному роках.

На міжнародному рівні автоматичний обмін інформацією може відбуватися в рамках багатосторонньої Конвенція щодо взаємної адміністративної підтримки з податкових питань (Multilateral Convention on Mutual Administrative Assistance in Tax Matters (MAC) або за двосторонніми угодами (наприклад, Угоди про уникнення подвійного оподаткування).

Обсяг фінансової інформації, що підлягає обміну, включає не лише інформацію про інвестиційні доходи, відсотки та дивіденди, він набагато ширше. Аналізу підлягатимуть також інші схожі  види доходів, в першу чергу, задля того, щоб попередити ситуації, коли платники податків ховають капітал, доходи або активи. І головне  – мова йде не лише про приватних осіб, а й про юридичних осіб, трасти тощо. Під фінансовими інститутами також розуміються не лише банківські установи, але й брокерські, страхові компанії тощо.

Стандарт чітко встановлює вимоги до захисту та схоронності даних, що підлягають обміну. Дотримання таких вимог дуже ретельно перевіряється ОЕСР, як обов’язкова передумова до початку обміну інформацією.

Як відомо, Україна приєдналася до Глобального форуму з транспарентності та обміну інформацією для податкових цілей в рамках ОЕСР у 2013 році та зобов'язалася дотримуватися міжнародних стандартів прозорості. Ми маємо також широку мережу для обміну інформацією – понад 100 юрисдикцій, з якими укладено двосторонні угоди про уникнення подвійного оподаткування або які долучилися до багатосторонньої Конвенції щодо взаємної адміністративної підтримки з податкових питань. Тобто на міжнародному рівні відповідні умови створені. Щойно необхідні зміни до національного законодавства будуть прийняті, Україна зможе долучитися до багатосторонньої конвенції про співпрацю між компетентними органами по питаннях автоматичного обміну інформацією.

Нещодавно Міністр фінансів під час зустрічі з офіційною делегацією з ОЕСР сміливо запевнив, що Україна може почати автоматичний обмін інформацією у 2020 році по результатах 2019 року. Це означає, що фінансові інституції повинні бути зобов’язані проводити аналіз та збір інформації вже з 1 січня 2019 року. Тобто, відповідні зміни до національного законодавства повинні бути прийняті вже наступного року, і чим раніше, тим краще. Фінансові інституції повинні також мати достатньо часу для налаштування роботи, покупки програмного забезпечення та навчання своїх співробітників. Достатньо часу повинна мати і Державна фінансова служба. На сьогодні в нас немає ані програмного забезпечення, ані знань, ані досвіду. І головне – на нас чекає серйозна перевірка з боку ОЕСР на предмет дотримання вимог стандарту з автоматичного обміну інформацією. А тому це серйозний виклик для всіх: уряду, парламенту, бізнесу та громадян України. І якщо мета в нас одна – успішна та інвестиційно приваблива Україна, то нам не завадить ніщо у реалізації наших планів та мрій.

Поделиться в соцсетях