Наша місія

Неухильно дотримуватися найвищих стандартів якості надання послуг, сприяти зростанню довіри суспільства до національного аудиту.

Філософія компанії

В центрі уваги діяльності нашої компанії знаходиться клієнт. Наші послуги орієнтовані на потреби наших клієнтів.

Ми гарантуємо високу якість послуг завдяки впровадженню в компанії безперервного професійного навчання та сталої мотивації наших співробітників. Відносини як з нашими клієнтами, так і всередині компанії з нашими співробітниками характеризуються взаємною повагою та відкритістю. В інтересах наших клієнтів ми турбуємося про збереження нашої незалежності та автономії.

Наші цінності

В основу нашої роботи покладено три принципи: якість, професіоналізм та конфіденційність.

Нашу команду професіоналів об’єднує фахова освіта, ґрунтовні практичні знання та досвід наших провідних фахівців, а також продумана система мотивації та підвищення кваліфікації для всіх наших співробітників.

Відданість інтересам наших клієнтів, чітке дотримання міжнародних стандартів аудиту та етичних стандартів професії дозволяють нам гарантувати конфіденційність інформації, отриманої від клієнтів. Саме для цього ми запровадили в компанії суворі правила дотримання конфіденційності та професійної таємниці.

Безперечною цінністю нашої компанії є наша команда професіоналів: бухгалтерів, аудиторів, економістів, які пишаються своєю професією, прагнуть досягти найвищих стандартів якості у наданні послуг та здатні до постійного вдосконалення професійних знань та розділяють філософію, місію та цінності Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери».

Цілі компанії

Ми прагнемо залишатися автономними і незалежними, щоб бути ближче до наших клієнтів та ринку, забезпечувати індивідуальний підхід.

Ми прагнемо впроваджувати найкращі світові практики у сфері якості послуг, тому приділяємо належну увагу удосконаленню політики у цій сфері.

Ми прагнемо збільшити нашу долю на національному ринку аудиторських послуг та розширити коло клієнтів у різних сферах бізнесу, тому запрошуватимемо до нашої команди досвідчених фахівців та надалі сприятимемо професійному зростанню наших співробітників.

Ми прагнемо стати національним лідером на ринку аудиторських послуг в Україні та отримати міжнародне професійне визнання з боку світових лідерів – міжнародних транснаціональних компаній.

Компанія має досвід та гарно обізнана із особливостями ведення бізнесу у аграрній, будівельній, видавничій, легкій, харчовій промисловості, в інвестиційному, фармацевтичному та медичному бізнесі тощо.

Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери»

  • збереження конфіденційності, незалежності та автономності.
  • дотримання Міжнародних стандартів аудиту, Кодексу професійної етики, нормативних та законодавчих вимог України та директив ЕС.
  • висока кваліфікація та професіоналізм фахівців у наданні послуг з аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, податкового консультування тощо.
  • надійний та професійний партнер.

Замовити послугу

Заповніть форму наведену нижче

Бажаєте працювати з нами?