Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери» є сімейним бізнесом, заснована у 2003 році заслуженим економістом України Людмилою Аксьоновою та сертифікованим аудитором PhD. Оленою Макеєвою.

Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери» представляє в Україні міжнародну Асоціацію Geneva Group International (GGI) – ТОП 6 в глобальному рейтингу аудиторських та консалтингових об’єднань у світі. Центральний офіс Асоціації знаходиться в Цюріху, Швейцарія.

Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери» GGI – одна із перших в Україні аудиторських компаній, яка ініціативно запровадила систему внутрішнього контролю якості аудиторських послуг у відповідності до вимог законодавства Європейського Союзу та отримала міжнародний сертифікат менеджменту якості ISO 9001:2008.

У нашій діяльності ми відповідаємо європейським традиціям ведення бізнесу. Відмінне обслуговування клієнтів та високі стандарти якості є ключовими складовими нашого успіху.

Право провадити аудиторську діяльність на професійному ринку підтверджується наступними документами:

  • Свідоцтво про внесення в Реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які одноособово надають аудиторські послуги, видане Аудиторською палатою України (АПУ) №3310 від 25 грудня 2003 р., дійсне до 31.03.2023 року;
  • Рішення про успішне проходження перевірки системи контролю якості аудиторських послуг АПУ №338/3 від 26.01.2017 року;

Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери» внесена до реєстру суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності, а також має право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Цивільно-правова відповідальність суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами застрахована у ПрАТ страхова компанія “АРМА”, страхова сума – 10 000 000,0 грн.

Ми подаруємо вам відчутне знайомство, належну увагу та ексклюзивність.

Замовити послугу

Заповніть форму наведену нижче

Бажаєте працювати з нами?