Часта зміна податкового законодавства викликає безліч запитань у платників податків. Податкові спори стали невід’ємною частиною діяльності для багатьох компаній, не кажучи вже про наявність різночитання в трактуванні окремих норм Податкового кодексу. Ніхто не застрахований від необхідності доводити свою правоту в адміністративному та судовому порядках.

Для того, щоб перемогти в суперечці, і не тільки з контролюючими органами, необхідно побудувати правильну і ефективну лінію захисту своїх законних інтересів. Відмінна попередня підготовка — це половина шляху до перемоги. Успіх судового спору, в переважній більшості випадків, залежить від своєчасного звернення до судового експерту-економісту та формування аргументованого захисту на основі проведеної незалежної економічної експертизи.

«Ми повинні бути максимально корисними для наших клієнтів. У цьому і полягає ефективне партнерство — працювати разом на один результат », — робить акцент Олена Макеєва.

Дана послуга ефективно використовується при адміністративному оскарженні рішень податкових органів, а також при розгляді господарських, цивільних і кримінальних судових справ.

Питання, які розглядає судова експертиза:

  • Підтверджується документально зазначене в акті ДПІ зниження об’єкта оподаткуванняза період та донарахування до сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету чи ні?
  • Чи відповідають певні і задекларовані підприємством доходи (витрати) за період наданими первинним документам і вимогам Податкового кодексу України?
  • Чи підтверджені витрати підприємства за період, що формують собівартістьреалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг?
  • Чи підтверджено документально та нормативно відображення в податковому обліку підприємства нарахування амортизації за період?
  • Чи підтверджуються висновки акту ДПІ про завищення підприємством заявленої суми бюджетного відшкодування з ПДВ за період?
  • Чи підтверджується документально обгрунтованість застосування підприємством нульової ставки ПДВ експортних операцій за контрактом?
  • Чи обгрунтовано відшкодовані витрати на відрядження (в якій сумі)?

та багато інших питань в сфері бухгалтерського та податкового обліків.

Експертиза передбачає проведення ретельного дослідження судовим експертом на основі спеціальних знань матеріальних об’єктів, яке містить інформацію щодо обставин справ на стадії попереднього розслідування або безпосереднього розгляду в суді.

Висновок судового експерта часто є найефективнішим аргументом для контролюючих органів, а об’єктивна професійна думка незалежного експерта може стати гарантією справедливого і законного судового рішення.

Більш детальну інформацію про дану послугу Ви зможете отримати зв’язавшись з нами за нижче вказаними координатами:

+38 044 482 28 58

+38 044 568 57 95

t.grigorian@ap-center.com