Міжнародна асоціація консалтингових компаній Geneva Group International (GGI), яку в Україні представляє Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери», зайняла 1 місце в рейтингу топ-20 альянсів і асоціацій 2016 року британського видання Accountancy Age.

За версією авторитетного видання, швейцарська GGI обігнала TAG Alliances і Praxity Global Alliance, тим самим підтвердивши свої лідерські позиції. Протягом останніх 3-х років GGI є незмінним номером 1 в рейтингу ТОП-20 альянсів і асоціацій.

«Це велика честь і гордість для кожного члена Geneva Group International. Рейтинг є гідним підтвердженням бездоганного сервісу і безперервного розвитку компаній-членів асоціації. Ми раді представляти глобального лідера в Україні та будемо прагнути і далі створювати додаткову вартість як клієнтам нашої компанії, так і для асоціації в цілому»- зазначила Олена Макеєва, керуючий партнер Аудиторської фірми« Аксьонова та партнери »GGI.

Рейтинг складався на підставі сукупних доходів компаній. Так, в 2016 році Geneva Group International збільшила свій сукупний річний дохід, в порівнянні з попереднім роком, на 4,7% (з 4,83 млн. Доларів США до 5,06 млн. Доларів США).

Варто відзначити, Accountancy Age на сьогоднішній день є одним з найбільш шанованих видань, яке займає лідируючі позиції серед переваг в професійних ЗМІ для практикуючих бухгалтерів Великобританії.


Geneva Group International (GGI) — найбільша багатопрофільна консалтингова Асоціація, яка об’єднує велику кількість аудиторських, консалтингових та юридичних компаній по всьому світу. GGI стійко займає шосте місце в глобальному рейтингу аудиторських та консалтингових об’єднань у світі, центральний офіс Асоціації знаходиться в Цюріху, Швейцарія.

Аудиторська фірма «Аксьонова та партнери» є членом міжнародної Асоціації Geneva Group International з квітня 2012 року.